In de Adelaarshorst speelde Sparta vanavond een wedstrijd om plek twee in de Jupiler League. De club van Alex Pastoor verloor in een zeer fysiek duel van Go Ahead Eagles: 2-0.
De wedstrijd ging gelijk op. In de beginfase was Go Ahead Eagles beter, aan het einde van de eerste helft nam Sparta het initiatief over. Doelpunten leverde dit echter niet op.
In de tweede helft begon kwam Sparta uitstekend uit de kleedkamers en kon het een tijdje het voetbal laten zien dat Pastoor van zijn team verwacht. Met veel passie en strijd wist Go Ahead Eagles uiteindelijk het initiatief over te nemen. Dit leidde tot de 1-0 van Leon de Kogel, die zijn naam eer aan deed en de bal van afstand het doel in kogelde.
Met een paar wissels probeerde Pastoor een aanvalsoffensief op te zetten. Dit leverde echter weinig op. Go Ahead Eagles wist uiteindelijk van de ruimtes te profiteren en de tweede binnen te schieten via van Ewijck.
Door deze overwinning passeert Go Ahead Eagles Sparta op de ranglijst. De Rotterdammers staan momenteel derde.
- HCS Dames knokken zich naar gelijkspel tegen AthenA
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen