VV Katwijk heeft zich versterkt met Dylan van Wageningen. De 22-jarige verdediger komt over van Jong Sparta Rotterdam, waar hij dit seizoen aanvoerder is. Dylan tekent op De Krom een contract voor twee jaar.
De in Zoetermeer geboren Dylan doorliep de jeugdopleiding van Sparta en debuteerde in 2023 in de Eredivisie tegen Heerenveen. Eerder speelde hij al 100 wedstrijden in de Tweede Divisie met Jong Sparta. Daarnaast is hij jeugdtrainer bij FC Zoetermeer O19-1.
Dylan kijkt uit naar zijn tijd bij VV Katwijk: “Ik was direct enthousiast. VV Katwijk heeft een fantastische sfeer en een trouwe supportersschare. De gesprekken met de technische staf bevestigden mijn keuze.”
Technisch manager Cees Bruinink is blij met zijn komst: “Dylan is fysiek en mentaal sterk, technisch vaardig en inzetbaar op meerdere posities. Met zijn ervaring en persoonlijkheid past hij perfect bij VV Katwijk.”
Foto: Mischa Keemink
- Sterk DVO'32 pakt punt tegen DRL
- Feyenoord blijft ongeslagen door thuiszege op FC Utrecht
- MVV'27 speelt gelijk bij Verburgh
- Excelsior verliest degradatiekraker in slotfase bij Heerenveen
- Sterker Zwaluwen pakt punt bij RBC Roosendaal
- Hattrick Arthur Lima helpt PPSC langs De Zwervers
- Van Duinen tekent toch contract bij Excelsior
- SVV met kleine cijfers langs Transvalia/ZW
- HVC'10 en FC Zoetermeer spelen spannende pot
- Victoria'04 nipt onderuit tegen Rhoon