ROTTERDAM – In de KKD heeft Excelsior vrijdagavond, na enkele weken, de tweede plek heroverd. De Kralingers dwongen dat af na een 3-0 thuiszege op Jong FC Utrecht.
In het eerste bedrijf duurde het lang voordat de formatie van trainer Den Uil de score opende. Een kopbal van Pierie werd eerder nog gestopt, maar Sanches Fernandes scoorde vlak voor rust uit de rebound na een geblokte kopkans van Duijvestijn. Vlak na de theepauze besliste laatstgenoemde het duel al in Rotterdams voordeel. Daarna bleef Excelsior de betere ploeg en zette Duijvestijn een kwartier voor tijd de 3-0 eindstand op het boord.
Door de thuiszege is Excelsior voorlopig weer tweede achter koploper FC Volendam. Zondag kan dat weer anders zijn na het duel tussen de concurrenten ADO Den Haag en FC Dordrecht.
Foto: Herman Dingler
- 'Joshua Zirkzee in beeld bij PSV en Napoli'
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen