Op zondag 19 mei speelde de honkballers van Schiedam haar 7de competitiewedstrijd. De huidige koploper, Wombats, kwam op bezoek. Bij winst konden de Schiedammers de koppositie pakken.
Op het gooien van startend werper Gino Spruit Bleeker wist Wombast in inning 1 meteen twee keer te scoren. Schiedam sloeg dezelfde inning keihard terug. Honkslagen van Lennard Bol, Roland van Ee, Rick Bol en Youri Bol zorgde voor 5 runs. Eind 1, 5-2.
In inning 2 hield Gino het gooiend goed dicht. Aan slag liep Schiedam een puntje uit. Na een keihard driehonkslag werd Job Floris binnen geslagen door een honkslag van Roland van Ee. In de derde inning wist Wombats door honkslagen 2 punten erbij te noteren, Schiedam scoorde niet. Eind 3, 6-4
In inning 4 werd Gino op de heuvel afgelost door Mack Meijers. Mack hield de slagploeg van Wombats intoom door middel van het gooien van 9 keer drie slag in 5 innings. Ook kreeg hij geen enkel punt tegen. Schiedam prduceerde ook niet veel meer aan slag, maar wist in deze innings toch nog 3 puntjes bij te smokkelen. Eind 8, 9-4
Nadat inning 9 vakkundig werd uitgegooid door ‘closer’ Roeland Offermans was de winst binnen. Eindstand 9-4 voor Schiedam.
Na 7 wedstrijden staan de honkballers bovenaan in de competitie met 6 winstpartijen. Volgende week wacht er weer een thuiswedstrijd. Om 14:00 wordt de eerste bal gegooid tegen promovendus Gryhons. De toegang op sportpark Bijdorp is gratis.
Beste slagmensen;
3 uit 3 Roland van Ee
2 uit 4 Lennard Bol
Foto: Cees van Tol
- CWO versterkt zich met tweevoudig landskampioen
- Nederlaag voor korfballers Nexus tegen kampioenskandidaat
- Hockeydames Schiedam boeken overtuigende zege; groeibriljant Fien Scholtes trefzeker (VIDEO)
- Haroun Boutaybi nieuwe versterking voor Hermes DVS
- CK Maassluis wint een punt in Den Haag
- Cricket: Hermes-DVS Pakt Koppositie in Topklasse met Knappe Zege op Kampong
- Kethel Spaland heeft staf zo goed als rond voor 2025-2026
- ‘Van Persie is fan van hem, dus ik geloof niet dat hij moet vrezen’
- Eerste maanden onder Robin van Persie: ‘Het kan alleen maar een betere trainer worden’
- Stengs: ‘De trainer heeft gezegd dat we in de eerste helft een goede wedstrijd hebben gespeeld’