Het rolstoelhandbalteam van Ventura is deze maand gastheer/vrouw bij het handbaltoernooi in de Willem Alexander Sporthal te Schiedam.
De competitiewedstrijden worden eenmaal per maand gespeeld en deze keer is het in Schiedam.
Rolstoelteams uit het hele land komen nu naar Ventura om in competitie verband een aantal wedstrijden te spelen.
U bent van harte uitgenodigd om dit toernooi te komen bezoeken, tussen 11.00 uur en 17.00 uur en eens een wedstrijd live mee te maken.
Het Ventura rolstoelhandbalteam is 6 jaar geleden opgericht om in deze regio in de behoefte te voorzien om handbal met een beperking mogelijk te maken.
De beperkingen van onze spelers zijn redelijk breed geclassificeerd. Er zijn bijvoorbeeld rolstoel gebonden spelers met een dwarslaesie, maar ook spelers met andere beperkingen die niet rolstoelgebonden zijn zoals bijvoorbeeld een kunstknie, of bepaalde vormen van reuma.
Rolstoelhandbal geeft meer mensen de mogelijkheid om met een lichamelijke beperking te sporten. Mocht je hieraan twijfelen en je bent minimaal 16 jaar, kom dan 21 januari in de WA Sporthal kijken. In gesprekken met de spelers van de diverse teams kun je beoordelen of deze uitdaging wat voor jou is.
We hopen dat er op de 21ste januari een groot aantal bezoekers komen kijken, en dat ze met een glimlach huiswaarts keren
Mocht je de 21ste niet kunnen komen, schroom dan niet om tijdens onze trainingen langs te komen op maandagavond tussen 20.30 en 22.00 uur. Hier kun je op kleinere schaal rustig kennismaken met deze manier van sporten.
- Hockeydames Schiedam boeken overtuigende zege; groeibriljant Fien Scholtes trefzeker (VIDEO)
- Haroun Boutaybi nieuwe versterking voor Hermes DVS
- CK Maassluis wint een punt in Den Haag
- Cricket: Hermes-DVS Pakt Koppositie in Topklasse met Knappe Zege op Kampong
- Kethel Spaland heeft staf zo goed als rond voor 2025-2026
- ‘Van Persie is fan van hem, dus ik geloof niet dat hij moet vrezen’
- Eerste maanden onder Robin van Persie: ‘Het kan alleen maar een betere trainer worden’
- Stengs: ‘De trainer heeft gezegd dat we in de eerste helft een goede wedstrijd hebben gespeeld’
- Lang had onderonsje met Danny Makkelie: ‘Shout-out naar hem’
- Robin van Persie na kritiek op wisselbeleid: ‘Tevreden over de timing’