Excelsior’20 laat te makkelijk punten liggen in duels met kansen. Ook bij Vierpolders leken de Schiedammers minimaal een punt weg te halen. Door het 3-2 verlies komt de ploeg van Jaco Verhoev wel heel dicht bij de afdaalzone. ,,We moeten weer gauw punten pakken, anders brengen we onszelf in problemen.”

Geen club speelt graag bij Vierpolders, dat het duel niet schuwt en doorgaat tot het gaatje. Excelsior’20 was gewaarschuwd en startte sterk. Zakaria Sacchi opende de score na een kwartier spelen, 0-1. Volgens Jaco Verhoev lieten zijn pupillen vervolgens alles fout gaan wat maar mis kon gaan in defensief opzicht. Vierpolders stond op en draaide de stand in eigen voordeel, 2-1. Met deze stand ging de rust in.
De ingevallen Mikail de Brito deed wat hij moest doen en bracht de 2-2 aan in de 70e minuut. Er zat misschien meer in en de aanval werd gekozen. Toch trok de nummer 11 van 3D aan het langste eind tegen de nummer 9 van de ranglijst. 2 minuten voor tijd pegelde een thuisspeler een afgeslagen corner graniethard in, 3-2.
Door: Ton de Leede
Foto: Mischa Keemink
Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl