VLAARDINGEN – Dinsdagavond 28 april a.s. speelt Excelsior M in de kwartfinale om de Palace Casino Cup (VoetbalRijnmond Cup) tegen streekgenoot Deltasport. Deltasport, dat uitkomt in de eerste klasse B van het zaterdagvoetbal, kent na de winterstop een moeilijke periode. Rond de kerst leek het erop dat Deltasport moeiteloos zou gaan voor het kampioenschap. De lang gekoesterde wens om in de hoofdklasse te acteren leek haalbaar maar de ploeg van Ton Pattinama en Jaco de Ligt heeft het in de tweede helft van de competitie lelijk af laten weten.
Feit is dat Deltasport tegen de Tricolores niets te verliezen heeft en vol zal gaan voor de overwinning. Prestige heet dat in voetbaltermen maar daar zal John de Wolf ongetwijfeld ook op uit zijn. Hij gaf onlangs aan dat handhaving in de Topklasse, als ook zo hoog mogelijk eindigen in de VoetbalRijnmond Cup, zijn absolute doelstellingen zijn voor de komende periode.
Of dat gaat lukken is nog maar de vraag. Handhaving in de Topklasse lijkt voor 99% gerealiseerd maar of zijn ploeg ook in staat zal zijn door te dringen naar halve finale van de VoetbalRijnmond Cup is nog even afwachten. Dinsdag 28 april krijgen we daarover uitsluitsel. Op Sportpark De Broekpolder wordt om 20.00 uur afgetrapt.
[slideshow_deploy id=’3595′]
- CK Maassluis wint een punt in Den Haag
- Cricket: Hermes-DVS Pakt Koppositie in Topklasse met Knappe Zege op Kampong
- Kethel Spaland heeft staf zo goed als rond voor 2025-2026
- ‘Van Persie is fan van hem, dus ik geloof niet dat hij moet vrezen’
- Eerste maanden onder Robin van Persie: ‘Het kan alleen maar een betere trainer worden’
- Stengs: ‘De trainer heeft gezegd dat we in de eerste helft een goede wedstrijd hebben gespeeld’
- Lang had onderonsje met Danny Makkelie: ‘Shout-out naar hem’
- Robin van Persie na kritiek op wisselbeleid: ‘Tevreden over de timing’
- Feyenoord overtuigt slechts een helft tegen PSV: 2-3
- Uitslagen zondag 11 mei