De 2e ronde in de KNVB-beker betekende het eindstation voor Hermes DVS. Op bezoek bij Zestienhoven kwamen de Schiedammers er nauwelijks aan te pas en was de eindstand met 2-0 volledig terecht.
Zestienhoven had vorige week tegen PPSC ook al laten zien heel aardig te kunnen ballen. De ‘flow’ van PPSC werd ruw tot stand geroepen met een 1-2 voor de Rotterdammers.
De lichtblauwhemden waren gewaarschuwd en waren met de sterkste spelers afgereisd naar sportpark 16hoven. Het altijd makkelijk scorende Hermes lag redelijk aan de ketting en een wedstrijd zonder score, dat zelden gebeurt, leek onafwendbaar. Na een kwartier spelen brak de thuisploeg de score open. Omdat de ploeg van trainer Gokhan Cayir niet door de Rotterdamse defnsie kon heenkomen was de stand bij rust 1-0.
Hermes DVS had ook geen kruit in de 2e helft zodat de goal van Zestienhoven in de 90e minuut de 2-0 eindstand betekende. ,,Ik had graag verder gegaan in de beker,” sprak Gokhan Cayir, ,,maar vandaag was Zestienhoven de betere ploeg. We moeten er volgende week staan als we PPSC ontvangen.”
OVERIG NIEUWS
- BREAKING: Loting Schiedams kampioenschap (DUOCAR CUP) 2025 bekend (VIDEO)
- Competitie-indeling seizoen 25/26: SVV, Deltasport, MSV'71 en DVO'32 strijden in 5D om promotie
- Competitie-indeling seizoen 25/26: Hermes DVS, PPSC en VDL Maassluis strijden in 4E om de prijzen
- Competitie-indeling seizoen 25/26: Waterweg spektakel in 3G
- Competitie-indeling seizoen 25/26: HVC’10, CION, VFC en nieuwkomer MVV’27 in Haagse poule
- 'CION en Deltasport raken hoofdveld kwijt aan nieuw zwembadplan gemeente Vlaardingen'
- MVV’27 in historische wedstrijd waardig onderuit tegen profs ADO Den Haag
- Excelsior strikt verdediger Stan Henderikx
- MVV'27 maakt zich op voor oefentreffen tegen ADO Den Haag
- Feyenoord ziet in Rigaux toekomstig technisch directeur