Rotterdam – Cion heeft onverwacht een nederlaag moeten slikken. De ploeg van oefenmeester Nasri verloor in Overschie tegen een 10-tal van VOB uiteindelijk met 4-1.
In een ouderwetse knokwedstrijd op het mooiste complex van Rotterdam schoot Ilias in de 30ste minuut namens de bezoekers op de paal. Net voor rust leken de Vlaardingers de basis voor de overwinning te leggen toen VOB met 10 man kwam te staan doordat Cion aanvaller Koetsier net buiten de zestien onderuit werd gehaald. Ondanks het overtal kwam de thuisploeg 4 minuten na rust via een afvallende vrije trap op voorsprong: 1-0
Hierna leek het verzet van de Vlaardingers gebroken en liepen de gastheren via een ingekopte vrije trap en een mooie counter binnen een kwartier uit naar een confortabele 3-0 voorsprong waarna Nick Warmedam de Vlaardingers 20 minuten voor tijd enigsinds terug in de wedstrijd schoot. Deze treffer werd echter al binnen een paar minuten teniet gedaan door een treffer van VOB, welke ook de 4-1 eindstand betekende.
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen
- Sparta haalt Mitchell van Bergen terug naar Rotterdam