ROTTERDAM – Feyenoord heeft een zware week afgesloten met een nederlaag in De Klassieker. In Amsterdam verloor de ploeg van Robin van Persie met 2-0 van Ajax.

Van Persie zag Nieuwkoop en Watanabe terugkeren in de basisformatie, maar dit maakte zondagmiddag geen verschil. Al vroeg keek Feyenoord tegen een achterstand aan na een afstandsschot van Davy Klaassen. Hierbij zette de Stadionclub weinig druk en zag goalie Wellenreuther niet best uit. De Rotterdammers herpakten zich enigszins en hadden veel balbezit, maar wisten dat overwicht niet om te zetten in grote kansen. Op de counter bleven de Amsterdammers gevaarlijker, maar wist Wellenreuther de schade beperkt te houden.

Aandringen

Na rust drong Feyenoord verder aan, met mogelijkheden voor onder meer Ueda en Smal, maar het ontbrak aan scherpte in de afronding. Valente, een van de weinigen die wekelijks goed speelt, viel geblesseerd uit. Tegelijkertijd bleef Ajax gevaarlijk in de omschakeling. In blessuretijd besliste Jorthy Mokio het duel definitief.

Met deze nederlaag in de Eredivisie verliest Feyenoord verder terrein in de titelstrijd met PSV en blijft de ploeg worstelen met vorm en blessures, want in het eerste bedrijf viel ook Nieuwkoop weer uit.

Foto: Mischa Keemink

OVERIG NIEUWS [get_posts numberposts=10]
Avatar foto

DoorMichael de Vogel

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl