VLAARDINGEN – In de Vierde Divisie B blijft Zwaluwen meedoen voor de titel. De formatie van trainer Bruins won zaterdag met moeite met 3-2 van HBS.
De start voor Zwaluwen in Den Haag was goed, want de ploeg ging dankzij twee treffers van clubicoon Adams rusten met 0-2. Maar na rust knokten de Hagenezen zich naast de Vlaardingers dankzij Romero (2x). Maar de koek was nog niet op: Adams scoorde ook de winnende 2-3.
Door de zege blijft Zwaluwen in de race voor het kampioenschap. Koploper XerxezDZB won zelf met minimaal verschil van WNC: 1-0. De andere concurrent, sv Poortugaal, liet opnieuw een steekje vallen door met 4-0 te verliezen bij Achilles Veen. Zwaluwen heeft nu 47 punten en XerxesDZB 48. Poortugaal volgt met 42 punten.
- Jesper Gudde nieuwe technisch manager FC Den Bosch
- DVO'32: samen bouwen aan de toekomst
- SV & HV Schiedam zet zegereeks voort
- Feyenoord wil Nadje inzetten om Valente-deal rond te krijgen
- HC Schiedam MO18 floreert tijdens Nederlands Kampioenschap Super A
- Transfers SVV: 'uitgebalanceerde selectie met ex-prof, blijvers en oude bekenden'
- Jens Toornstra tekent voor twee seizoenen bij Sparta Rotterdam
- Recordaantal jeugdteams maakt Schiedams Kampioenschap 2025 tot een zonovergoten succes (+VIDEO)
- Cricket: Excelsior'20 verliest weer van verzwakt Kampong
- Cricketers Hermes-DVS maatje te groot voor HBS