WOERDEN- Zwaluwen heeft aan het duel met Sportlust’46 een punt overgehouden. Zwaluwen wist dat het minimaal een puntje moest pakken om verder afstand te kunnen nemen van de nacompetitie plek. Perry Bakx mocht tevens zijn debuut maken voor Zwaluwen wat hij uitstekend deed.

In de 1e helft was het Zwaluwen die de boventoon voerde maar wist dit niet in de score uit te drukken. In de 21e minuut wist Reurink het net te vinden voor Zwaluwen. Hij kwam alleen vrij voor de keeper en wist het hoofd koel te houden en te scoren. Sportlust’46 kwam maar niet aan voetballen toe, maar in de 45e minuut kon Sportlust wel toe slaan. Na een voorzet van Kurdal wist Jansen met een harde kopbal de 1-1 te scoren. Waar Zwaluwen eigenlijk de wedstrijd in handen had, nam Sportlust dit over.

In de 2e helft waren de rollen omgedraaid. Sportlust nam het initiatief in handen om zo snel mogelijk die 2-1 te maken. Zwaluwen hield knap stand, vooral Rutten en Bakx speelde een prima wedstrijd. Uiteindelijk wisten beide ploegen niet meer te scoren en bleef de stand 1-1. Hiele kon wel leven met een puntje. “Het was een echt degradatie duel en dan gaat het niet om het voetbal, maar het gaat om de punten die je pakt”.

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl

Geef een reactie