Ayase Ueda heeft er alle vertrouwen in dat hij zijn kans bij Feyenoord gaat grijpen. De 26-jarige aanvaller heeft een uitstekende indruk achtergelaten bij Cercle Brugge en ook bij het Japanse nationale team weet hij regelmatig het net te vinden.
”We hadden vandaag moeten winnen om met een goed gevoel af te reizen naar Girona. Het resultaat was niet gewenst voor ons”, begint Ueda tegenover ESPN.
In de eerste helft had de Japanner twee mogelijkheden. ”Mijn teamgenoten begrijpen goed hoe ik speel. Ik kreeg een goede bal aangespeeld, maar ik kon niet beslissend zijn. Dat kost ons vandaag een resultaat, denk ik.”
”Ik wil mijn kans bij Feyenoord grijpen”, is hij stellig. ”Een kans is een kans”, aldus Ueda , die een duidelijk doel voor ogen heeft. ”Ik wil de eerste nummer negen bij Feyenoord worden.”
- Good old Arij van Bree nog lang niet versleten: 'bekerduel met Zwaluwen tegen landskampioen FC Twente was geweldige ervaring'
- HVC’10 versterkt zich met twee middenvelders
- CION wacht interessante Waterwegderby in de Hoek
- Denzel Dumfries schittert bij Inter in spectaculair voetbalfeest tegen Barcelona
- PPSC Schiedam versterkt selectie met Joel Macaya
- CWO zoekt nieuwe hoofdsponsor
- Suently Alberto maakt verruilt RVVH voor FC Skillz
- Competitie programma 3/4 mei
- Sparta Rotterdam treft FC Dordrecht in oefencampagne
- Clubwatcher FC Twente uit stevige kritiek op Feyenoord: ‘Ik vind het heel klein voor zo’n grote club’