Ramiz Zerrouki raakte in januari geblesseerd en maakte afgelopen week weer minuten. In FC Rijnmond werd de toekomst van de middenvelder besproken.
“Hij zit er nu twee seizoenen”, begon Dennis Kranenburg in de uitzending van maandagmiddag. “Ik kan me niet voorstellen dat ze niet gaan kijken of ze hem kunnen laten gaan. Afgelopen winter was er al interesse uit Frankrijk. Als we het over Zerrouki hebben, gaat het altijd over die ene wedstrijd tegen Atlético Madrid. Maar dat is natuurlijk geen pluspunt”, doelde de verslaggever op het feit dat die wedstrijd inmiddels alweer anderhalf jaar geleden is.
Luigi Bruins ziet het nog wel zitten in Zerrouki. “Het doet me een beetje denken aan Karim El Ahmadi. Die had ook geen succesvolle eerste periode bij Feyenoord. Hij ging even weg, kwam terug en was toen uiterst succesvol. Uiteindelijk was hij een van de middenvelders waar het om draaide. Op een gegeven moment moet hij misschien ook gewoon het vertrouwen krijgen over een langere periode, waarin hij het misschien wel kan laten zien. Nu is het vaak erin en weer eruit. Dat heeft ook met zijn eigen spel te maken, maar misschien komt er een moment waarop hij wel kan laten zien wat hij bij Twente liet zien.”
Michiel Kramer haakt in. “Ik blijf er nog steeds bij dat ik het een goede speler vind en dat hij altijd zijn waarde kan hebben. Als hij fit is, is hij gewoon bruikbaar en is hij gewoon een goede speler voor Feyenoord. Ook als basisspeler. Hij kan in de basis starten zonder dat hij Feyenoord minder maakt.” Natuurlijk is er inmiddels flinke concurrentie op het middenveld, maar ook Bruins ziet nog steeds kansen. “Hij heeft de kwaliteiten van een basisspeler. Die andere gasten doen het goed, dus die spelen nu. Maar het kan zijn dat er een wegvalt, dat hij z’n kans pakt en dan wel blijft staan. Want de potentie heeft hij 100%.”
- Sparta Rotterdam - ADO Den Haag bij FC ’s-Gravenzande in teken van ALS
- Excelsir Maassluis ontvangt Jong ADO Den Haag
- BREAKING: Loting Schiedams kampioenschap (DUOCAR CUP) 2025 bekend (VIDEO)
- Competitie-indeling seizoen 25/26: SVV, Deltasport, MSV'71 en DVO'32 strijden in 5D om promotie
- Competitie-indeling seizoen 25/26: Hermes DVS, PPSC en VDL Maassluis strijden in 4E om de prijzen
- Competitie-indeling seizoen 25/26: Waterweg spektakel in 3G
- Competitie-indeling seizoen 25/26: HVC’10, CION, VFC en nieuwkomer MVV’27 in Haagse poule
- 'CION en Deltasport raken hoofdveld kwijt aan nieuw zwembadplan gemeente Vlaardingen'
- MVV’27 in historische wedstrijd waardig onderuit tegen profs ADO Den Haag
- Excelsior strikt verdediger Stan Henderikx