ROTTERDAM – Sparta en Fortuna Sittard hebben zaterdagavond in de Eredivisie met 1-1 gelijkgespeeld in een wedstrijd die vooral in evenwicht was.
In de eerste helft kregen beide teams kleine kansen, maar Sparta sloeg als eerste toe. Na een vlotte aanval legde Mitchell van Bergen de bal precies op het hoofd van Joshua Kitolano, die knap raak kopte. Met die 1-0 voorsprong gingen de Rotterdammers rusten.

Gelijk
Kort na de hervatting trok Fortuna de stand gelijk. Kaj Sierhuis zag zijn eerste inzet nog gestopt worden door Drommel, maar uit de corner die volgde, tikte hij van dichtbij binnen. Daarna golfde het spel op en neer. Sparta kreeg via Lance Duijvestijn meerdere mogelijkheden, maar zijn schoten misten scherpte. In de blessuretijd kreeg Ayoni Santos zelfs dé kans op de overwinning, maar hij schoot over.

Steken
Door het gelijkspel blijven beide ploegen steken in de middenmoot en lopen ze aansluiting met de subtop mis.
Foto: Mischa Keemink



