Schiedam – Excelsior’20 heeft vandaag ondanks de 0-1 nederlaag tegen middenmoter Blijdorp op eigen veld goede zaken gedaan. De Thurlede bewoners kregen in het matige duel al in de eerste minuut een tegentreffer te incasseren en liepen de gehele wedstrijd achter de feiten aan.
Ondanks de nederlaag ligt de ploeg van oefenmeester door het verlies van achtervolger AGE op nacompetitiekoers.
In de wedstrijd tegen Hermes DVS, die volgende week op het programma staat, Â leidt elke uitslag tegen de stadsgenoot tot een prijs.
Wint Excelsior’20 dan is het gat met Hermes DVS in de reguliere stand 3 punten waardoor Excelsior’20, dat een veel beter doelsaldo heeft dan Hermes DVS, met nog 1 wedstrijd op het programma de vervangende periode van kampioen OHVV overneemt.
Spelen de Schiedamse ploegen gelijk of wint Hermes DVS de tweestrijd, dan pakt Hermes DVS de derde periode waardoor Excelsior’20 de vervangende periode van OHVV overneemt in de reguliere stand.
Cayir houdt zich in ieder geval niet mee bezig. “We hebben uit de laatste 5 wedstrijden 2 punten gepakt, dat baart mij zorgen. We moeten beter gaan spelen anders hebben we in de nacompetitie niets te zoeken.”
- Van Hooijdonk over passeren Sem Steijn: ‘Ik ben niet verrast’
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’
- Feyenoord verliest spektakelstuk van PSV ondanks felle comeback in De Kuip
- Olympique Marseille laat nu oog vallen op Feyenoorder Hadj Moussa
- VDL knokt zich naar winst in stormachtig duel bij Zestienhoven
- De Kuip klaar voor topper: wie zet de toon, Feyenoord of PSV?



