Vlaardingen- DVO heeft haar bekerwedstrijd op sensationele wijzen weten te winnen. Op eigen veld werd het 5-4 voor de equipe van trainer Ben Hoogwerf.
De Vlaardingers begonnen sterk aan het duel. Al na een half uur stond het 3-0, wat tevens de ruststand zou zijn. Aanvaller Mark Zomervrucht was de grote man aan de Vlaardingse zijde alle doelpunten kwmen van zijn voet.
In de tweede helft begonnen de vlaardingers opnieuw voortvarend. Ruud Durinck kon na luttele minuten, na een mooie combinatie, de 4-0 maken. Daarmee leek de wedstrijd in het slot te zijn gevallen, maar de Rotterdammers wisten zich knap terug te knokken. Charlois wist namelijk drie keer vlak na elkaar te scoren. Een paar minuten voor het einde wist invaller Mitchell van der Windt de 5-3 te produceren. Nog even werd het spannend toen de bezoekers de marge weer op 1 brachten maar de equipe van oefenmeester ben Hoogwerf trok de wedstrijd uiteindelijk over de streep waardoor DVO voor het eerst in lange tijd is geplaatst voor de derde ronde van de beker.
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’
- Feyenoord verliest spektakelstuk van PSV ondanks felle comeback in De Kuip
- Olympique Marseille laat nu oog vallen op Feyenoorder Hadj Moussa
- VDL knokt zich naar winst in stormachtig duel bij Zestienhoven
- De Kuip klaar voor topper: wie zet de toon, Feyenoord of PSV?
- Neptunus-Schiebroek op snelheid geklopt door GSC/ODS




