ROTTERDAM – Excelsior-doelman Alessandro Damen staat voorlopig buitenspel nadat hij zaterdag in de slotfase tegen Heracles Almelo (2-2 red.) geblesseerd uitviel. De eerste verwachting is dat de doelman kampt met een zware knieblessure, maar komende woensdag wordt dat in het ziekenhuis nader bekeken. Damen staat inmiddels bekend als pechvogel, want dit noodlot trof hem tweemaal eerder.
Hoe het perspectief er ook uitziet voor de doelman, zijn club Excelsior moet direct op zoek naar een nieuwe doelman voor erbij. ,,We hebben nu gewoon te weinig keepers en het is voor Alessandro, die goed bezig was, extreem zure pech,” zei Mitchel van der Gaag voor de camera van RTV Rijnmond. ,,Hij werkt net als alle anderen keihard voor de club, en dan gebeurt dit. Het is zo enorm jammer.”
Ook aanvaller Stanley Elbers viel uit met een knieblessure. Excelsior heeft daar mee vertrouwen in, maar laat de spits wel nader onderzoeken in het ziekenhuis.
- Van Hooijdonk over passeren Sem Steijn: ‘Ik ben niet verrast’
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’
- Feyenoord verliest spektakelstuk van PSV ondanks felle comeback in De Kuip
- Olympique Marseille laat nu oog vallen op Feyenoorder Hadj Moussa
- VDL knokt zich naar winst in stormachtig duel bij Zestienhoven
- De Kuip klaar voor topper: wie zet de toon, Feyenoord of PSV?



