SCHIEDAM – In de zondag tweede klasse heeft Excelsior’20 zich ondanks een 4-1 nederlaag bij titelkandidaat GLZDelfshaven gehandhaafd.
Tegen de kampioenskandidaat kreeg de formatie van Gokhan Cayir een lesje in effectiviteit. Bart van der Waal zorgde nog voor 2-1, maar echt spannend werd het nooit. ,,We kwamen niet echt in ons eigen spel maar we zijn wel blij met de handhaving door het puntverlies van de concurrentie,” reageerde Gokhan Cayir.
In de derde klasse D won Kethel Spaland met 4-0 huis van Pretoria. In dezelfde klasse verloor Victoria’04 met 0-2 van HWD. In 3B bleef SVV ongeslagen na de 4-2 thuiszege op Taurus. Opvallend detail: in het laatste kwartier kwam trainer Toon Wolters als invaller in het veld. Bij SVV ontbraken diverse spelers vanwege vakantie of andere redenen, waardoor Wolters zelf inzetbaar was als speler.
- Nipte nederlaag voor Korfballers Maassluis
- Eerste winst voor korfballers Nexus een feit
- HCS Dames knokken zich naar gelijkspel tegen AthenA
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege