De selectie van VDL bereidt zich komend weekeinde in Engeland voor op de tweede seizoenshelft. De mannen van Arwin Verburgh en Dennis de Vette reizen af naar Maidstone om de succesvolle eerste maanden van het voetbalseizoen een goed vervolg te geven. Verburgh: ,,Met de eerste periodetitel hebben we een mooie prijs gepakt, om vervolgens ook winterkampioen te worden geeft aan dat deze selectie de ambitie heeft om zo lang mogelijk mee te doen om het kampioenschap.’’
De selectie gaat onder meer een wedstrijd bezoeken van Millwall FC, dat voor de FA-Cup speelt zaterdagmiddag. De selectie gaat met een luxce touringcar van Ringelberg naar Engeland. De clubleiding van Millwall heeft speciale kaarten geregeld op de hoofdtribune voor het complete VDL-gezelschap en heeft ook een plek gereserveerd voor de bus bij het stadion. Een ‘Royal welcome” dus voor de gasten uit Nederland.
TRAININGEN OP PENENDEN HEATH
Daarnaast zal het eerste en tweede elftal zaterdagochtend en zondagochtend een training afwerken op het trainingscomplex genaamd Penenden Heath Training Ground.
[slideshow_deploy id=’3595′]
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’
- Feyenoord verliest spektakelstuk van PSV ondanks felle comeback in De Kuip
- Olympique Marseille laat nu oog vallen op Feyenoorder Hadj Moussa
- VDL knokt zich naar winst in stormachtig duel bij Zestienhoven
- De Kuip klaar voor topper: wie zet de toon, Feyenoord of PSV?
- Neptunus-Schiebroek op snelheid geklopt door GSC/ODS








