Volgens De Telegraaf en RTV Rijnmond nadert Feyenoord een akkoord met aanvaller Ricky van Wolfswinkel van FC Basel. De oud-spits van Vitesse en FC Utrecht staat in de belangstelling van de Stadionbewoners en moet de club 2 miljoen euro kosten.
Nu Nicolai Jorgensen geblesseerd is, beschikt Feyenoord alleen over Dylan Vente voor de spits positie. Van Wolfswinkel (ex-international) zou dat lege gat moeten vullen en wordt in theorie gehaald voor de basis. Alleen zit er nog een verschil van 1 miljoen euro tussen vraag en aanbod bij de clubs.
Mocht Van Wolfswinkel de overstap maken, dan is het Europees pas in de groepsfase inzetbaar, daar hij eerder voor FC Basel in actie kwam in de voorronde van de Champions League. Mede dankzij een goal van Van Wolfswinkel schakelde Basel PSV uit.
OVERIG NIEUWS
- HCS Dames knokken zich naar gelijkspel tegen AthenA
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen