MAASSLUIS- Het is morgen een drukte van jewelste in Maassluis waar tweedeklasser VDL in de nacompetitie de return speelt tegen het Rotterdamse Neptunus Schiebroek.
De ploeg van oud-Feyenoordcoach Rob Jacobs won in Rotterdam vorige week met 5-0. De wedstrijd lijkt een formaliteit. ,,Ik zie dat anders want het blijft nacompetitie. We zullen ook morgen scherp moeten zijn,” zegt Jacobs. Misschien dat VDL kan profiteren, want Neptunus is niet compleet. ,,Onze keeper doet mee met de RopaRun en er zijn twee spelers. Maar we gaan onze huid duur verkopen, want VDL zal er toch nog voor gaan. We zijn op onze hoede,” besluit de coach.
De entourage zal morgen opvallen, want vrijdag is het voorplein bij VDL is vernieuwd en alles wordt in kannen en kruiken gebracht voor het Robin van Persie Tournament.
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen
- Sparta haalt Mitchell van Bergen terug naar Rotterdam