ROTTERDAM – Verdediger Rick Karsdorp staat mogelijk voor een tweede terugkeer op het oude nest bij Feyenoord. Diverse Italiaanse media zeggen dat de Stadionclub, momenteel de trotse koploper van de Eredivise, de situatie rondom de speler van AS Roma.
De rechtsback ligt bij de eerste winnaar van de Conference League onder vuur, nadat hij met trainer Mourinho in conflict is geraakt. De Portugese oefenmeester blijkt niet tevreden over de ‘instelling en mentaliteit’ van de verdediger.
Feyenoord heeft volgens de Italiaanse media de interesse kenbaar gemaakt bij Karsdorp, die mogelijk ook kan verkassen naar Juventus of Olympique Marseille. In de afgelopen weken werden ook PSV en Ajax genoemd als potentiële clubs voor de speler uit Schoonhoven.
- Toon Wolters: "het voetbalhart blijft altijd kloppen"
- Excelsior Maassluis speelt besloten tegen Olympique Marseille
- Goed nieuws uit ziekenboeg: Quinten Timber sluit aan bij groepstraining
- Tobias Kleijweg tekent in Bollenstreek
- Excelsior Maassluis gelijk tegen Jong NAC Breda
- ‘Krabbendam bevestigt: Bos topprioriteit voor Feyenoord’
- 'Feyenoord geinteresseerd in Australisch international Bos'
- Sparta verrast met komst Martins Indi: ook Drommel Spartaan
- ‘We zitten nu in de fase dat je het niet meer op Priske kan afschuiven’
- SV & HV Schiedam na tiende overwinning op rij met heel goed gevoel de zomerstop in