Naast de eerste elftallen zullen ook de beloftenteams van Feyenoord, Sparta en Excelsior in augustus weer van start gaan in de beloftencompetities, zo melden de Officiële Websites van de drie clubs.
Jong Feyenoord is ingedeeld in beloftencompetitie A en zal het daar opnemen tegen de beloftenelftallen van SC Heerenveen, VVV/Helmond Sport, SC Cambuur, Willem II, ADO Den Haag, Heracles Almelo en PEC Zwolle.
Jong Sparta zal plaats nemen in poule B van de beloftencompetitie en treft hierbij de talenten van AZ, Achilles’29, FC Utrecht, FC Volendam, FC Twente, Vitesse, De Graafschap, FC Groningen en Almere City FC. Daarnaast zullen de jonge kasteelheren het ook opnemen tegen Jong Brabant United.
Na afloop van beide competities zal volgens de voetbalpiramide van de KNVB een nieuwe indeling van competities gemaakt worden. Hierbij zullen de nummers 1 t/m 4 van poule A een nieuwe poule vormen. Daarnaast vormen de nummers 5 en 6 van poule A samen met de nummers 1 en 2 van poule B een nieuwe competitie. Hetzelfde geldt voor de nummers 7 en 8 van poule A en de nummers 3 en 4 van poule B. De nummers 5 t/m 8 van poule B zullen ten slotte ook een nieuwe onderlinge strijd aangaan.
Jong Excelsior, dat sinds dit jaar weer een eigen beloftenteam opstelt, is ingedeeld in de reservecompetitie. Deze competitie is geen onderdeel van de bovenstaande voetbalpiramide van de KNVB. In deze reservecompetitie zal Jong Excelsior het op gaan nemen tegen de jonge teams van FC Dordrecht, NEC, Roda JC, Fortuna Sittard, NAC Breda en Go Ahead Eagles.
Alle wedstrijden uit alle beloftencompetities hebben 18.30 uur als aanvangstijd.
[slideshow_deploy id=’3595′]
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen
- Sparta haalt Mitchell van Bergen terug naar Rotterdam