ROTTERDAM – Het aanblijven van trainer Maurice Steijn bij Sparta Rotterdam duwt zijn assistent Nourdin Boukhari en keeperstrainer Frank Kooiman mogelijk naar de uitgang, volgens diverse media.
Bij de regionale omroep Rijnmond werd in diverse programma’s geregeld gesproken over de invulling van de technische staf bij de Kasteelclub: daaruit bleek dat een vertrek van beide clubiconen op tafel lag. Nu vrijdag de kogel door de kerk ging en Steijn zijn contract verlengde, lijkt een vertrek van beide stafleden zeer aannemelijk.

Hoe de staf exact ingevuld gaat worden, is nog onbekend. In de wandelgangen wordt gesproken over het feit dat Steijn Said Bakkati wil toevoegen aan zijn stad. De twee werkten eerder samen bij Ajax. Alleen geniet Bakkati ook interesse van zijn oude club sc Heerenveen.

Foto: Mischa Keemink
OVERIG NIEUWS
- Uitslagen zaterdag 7 juni
- ‘Feyenoord hervat dit weekend met Brentford FC onderhandelingen in Rotterdam’
- Jong Sparta en Feyenoord O21 maken zich op voor beslissende Play-Off
- MVV’27 in voorbereiding tegen ADO Den Haag
- 'Aanblijven Steijn duwt Boukhari en Kooiman naar uitgang bij Sparta'
- Programma zaterdag 7 juni
- Programma zaterdag 6 juni
- Toptransfer bij PPSC: Patrick Triep komt over van Zwaluwen
- Frans Schaap versterkt technische staf SVV
- Trainer Maurice Steijn gaat door bij Sparta Rotterdam