ROTTERDAM – Het aanblijven van trainer Maurice Steijn bij Sparta Rotterdam duwt zijn assistent Nourdin Boukhari en keeperstrainer Frank Kooiman mogelijk naar de uitgang, volgens diverse media.
Bij de regionale omroep Rijnmond werd in diverse programma’s geregeld gesproken over de invulling van de technische staf bij de Kasteelclub: daaruit bleek dat een vertrek van beide clubiconen op tafel lag. Nu vrijdag de kogel door de kerk ging en Steijn zijn contract verlengde, lijkt een vertrek van beide stafleden zeer aannemelijk.

Hoe de staf exact ingevuld gaat worden, is nog onbekend. In de wandelgangen wordt gesproken over het feit dat Steijn Said Bakkati wil toevoegen aan zijn stad. De twee werkten eerder samen bij Ajax. Alleen geniet Bakkati ook interesse van zijn oude club sc Heerenveen.

Foto: Mischa Keemink





