Dick Advocaat blijft de trainer van Feyenoord. “Er is nooit enige vorm van wantrouwen geweest vanuit de spelers naar de staf”, vertelt Advocaat vrijdag op een persconferentie. “Alleen de laatste weken vonden ze bepaalde opmerkingen van mij in de media vervelend. Daar zat vooral de irritatie.”
Advocaat kondigde woensdagavond na de 3-0 nederlaag in Heerenveen te gaan praten met de spelersgroep. Uiteindelijk kwam het vrijdagochtend tot een gesprek met alleen technisch directeur Frank Arnesen en aanvoerder Steven Berghuis. “Omdat Steven de groep vertegenwoordigt leek het ons verstandig het eerst met de aanvoerder te bespreken. Daarna vertelt hij het tegen zijn spelers.”
“Ik heb altijd het gevoel gehad dat de groep achter mij stond. En hun vertrouwen in mij heeft volgens de spelers zelf ook nooit ter discussie gestaan.”
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’
- Feyenoord verliest spektakelstuk van PSV ondanks felle comeback in De Kuip
- Olympique Marseille laat nu oog vallen op Feyenoorder Hadj Moussa
- VDL knokt zich naar winst in stormachtig duel bij Zestienhoven
- De Kuip klaar voor topper: wie zet de toon, Feyenoord of PSV?
- Neptunus-Schiebroek op snelheid geklopt door GSC/ODS
- Effectief CION pakt overtuigende zege op MVV'27
- Counters doen Zwaluwen de das om bij Groene Ster




