Jong Sparta Rotterdam heeft vandaag met 4-2 gewonnen van AFC. De Kasteelheren waren de nummer 4 van de Tweede Divisie te sterk. Ayoub Oufkir, Mike Kleijn, Jelani Seedorf en Quincy Hoeve scoorden voor Sparta.

Met zes punten achterstand op Jong Almere City en de negende plaats, moet Jong Sparta de komende weken strijden om Play-Offs voor promotie/degradatie te vermijden. Trainer Jeff Stans had de beschikking over een sterke selectie, doordat het eerste elftal gisteren tegen NAC speelde. Youri Schoonderwaldt stond op doel, Mike Kleijn speelde als linksback, en Quincy Hoeve begon als spits. Joel Ideho maakte zijn eerste minuten voor Sparta, maar speelde slechts een half uur.

Jong Sparta begon scherp en kwam na negen minuten op 1-0 door Oufkir, na een assist van Hoeve. Sparta bleef sterk spelen, maar een schot van Kleijn en een doelpoging van Ideho leverden geen doelpunten op. AFC was gevaarlijk met een kopbal van Klopper, maar Schoonderwaldt voorkwam de gelijkmaker. In de tweede helft vergrootte Oufkir de voorsprong naar 2-0 met een assist op Kleijn. Na een snelle reactie van AFC via een doelpunt van Markiet (2-1), was het weer Seedorf die de score uitbreidde naar 3-1. Hoeve maakte het vervolgens 4-1, en de 4-2 van Klopper was slechts voor de statistieken.

Door de winst blijft Jong Sparta op de 13e plaats staan, maar komt het dichter bij de negende plek. Volgende week speelt het uit tegen Koninklijke HFC.

Opstelling Sparta Rotterdam: Schoonderwaldt, Vianello, Borrie (46. Mulumba), De Ligt, Kleijn, Van Wageningen, Oufkir (74. Seedorf), Oukhattou (67. Guit), Hoeve, Triep (67. Santos), Ideho (31. Bais).

Foto: Mischa Keemink

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl