Bekerklassieker Feyenoord – Ajax gratis te zien
De halve finale om de KNVB-beker tussen Feyenoord en Ajax in De Kuip is aanstaande woensdagavond te bekijken op het open net. Dat laat FOX weten in een persbericht. Het is volgens de zender voor de eerste keer sinds 2010 dat de klassieker voor iedereen te zien is.
FOX meldt dat de kraker live te zien is op het open kanaal. Datzelfde geldt ook voor de andere halve finale, die gaat tussen Willem II en AZ. Dat duel wordt donderdagavond in Tilburg afgewerkt.
Al vanaf 18.00 uur begint woensdag de voorbeschouwing op Ajax-Feyenoord. FOX pakt flink uit met onder anderen John de Wolf en Kenneth Perez als analisten op locatie.
Laatste nieuws:
Feyenoord oefent woensdag tegen N.E.C.
Selectie Kethel Spaland blijft grotendeels intact
Oussama Idrissi mist stadsderby
Kaartverkoop halve finale TOTO KNVB Beker start vandaag
Gernot Trauner tekent bij tot 2026
Derksen: ‘Kokcu sprak uit wat wij allemaal denken’
Danny Buijs in FC Rijnmond: ‘Feyenoord straalt al het hele jaar uit dat ze terecht kampioen gaan wor...
Wellenreuther: ‘Ik gaf alles om die bal te redden’ (video)
Eredivisie: Excelsior maakt Rotterdams weekend compleet met zege