Bloemendaal werd gezien als een concurrent voor Hoofdklasser Excelsior’20. Bloemendaal verkoos eerst batten en eindigde op 130 all out na 39.3 overs. De Schiedammers gingen na 19.4 overs naar 131 voor 5 wickets. Weer een ‘easy’ overwinning in een zoveelste ongelijke strijd.
Door: Ton de Leede
Roel Verhagen, de Excelsior’20-captain met een missie, was na de toss blij dat hij mocht gaan fielden. In de hitte kwam de aanval van Excelsior’20 moeizaam op gang. Opener Knowles bleef lang overeind met 51 runs. Mxube wist nog 21 runs te scoren, maar zijn teamgenoten droegen verder weinig bij. Nieuwkom Prinslo, de vervanger van Ross, zag voor het eerst van zijn leven een mat, maar kwam toch tot 2-27 in 4 overs, Gijs Kroesen had 2 voor 15 in 5 en Arie Ayre blonk uit met 5 voor 18 in 10.
Excelsior’20 had weer minder dan 20 overs nodig, maar de ‘ducks’ voor Roel Verhagen, Stan van Troost en Prinslo. Welke excuses hier voor mogen zijn, het is slordig en onnodig. Of gewoon een compliment voor ‘Flowerdale’. Jack Wood stond er weer en baalde duidelijk dat hij op 72 runs uitging. Ook aan bat stond Ayre sterk met 41 not out. ”Bowlen was oke,” aldus Roel Verhagen, ”maar fielden was minder. 3 nullen aan bat mogen eigenlijk niet gebeuren, maar het blijft cricket.”
Foto: Mischa Keemink





