ROTTERDAM – Feyenoord heeft Robert Eenhoorn aangesteld als nieuwe algemeen directeur. De 58-jarige Rotterdammer begint op 1 juli in De Kuip en volgt Dennis te Kloese op. Eenhoorn was tussen 2014 en 2024 succesvol bestuurder bij AZ.
De voormalig honkballer en oud-ambassadeur van Feyenoord spreekt van een “trotse stap” naar de club waarmee hij al sinds zijn jeugd verbonden is. Volgens voorzitter Toon van Bodegom gold Eenhoorn direct als de belangrijkste kandidaat vanwege zijn ervaring en visie op de toekomst van de club.
Rigaux
Feyenoord heeft de 38-jarige Belg Dévy Rigaux gestrikt als de nieuwe technisch directeur, die overkomt van Club Brugge. Hij heeft in Rotterdam een contract voor drie seizoenen getekend.
Samen met Eenhoorn gaat hij de koers bepalen voor de toekomst van de Stadionclub. Of trainer Robin van Persie daarin past, moet nog blijken.
Foto: Mischa Keemink







