Doelpunten en kansen waren schaars in de semi-derby tussen Excelsior’20 en Naaldwijk. Wie zou scoren zou zeker winnen. Door een sterke slotfase was die ene Schiedamse goal voldoende voor de eerste drie punten van de competitie. Eindstand dus 1-0.
De ploeg van trainer Jaco Verhoev trad op het hoofdveld met gras aan. Vanzelfsprekend was de bovenlaag stroef en leken de kalklijnen iets uit het lood. Beide ploegen kwamen niet in hun spel. De defensie van de thuisploeg oogde als een niet te openen kluis, maar Naaldwijk gaf ook niet veel weg. Volgens Jaco Verhoev werden de voetballers uit zijn elftal niet gvonden. Een tekortkoming maar ook een verdienste van de gasten.
De tweede helft dobberde voort tot Excelsior’20 wat meer penetreerde. In minuut 78 was de pass van Dani Ruiz, de overstap van Joel de Windt en de afwerking van Mitchell Kalebogias. Uitgerekend de verdediger met de aanvoerdersband die de beslissing bracht. De tweede treffer lag op de schoen van Preston Dullaard. Maar hij twijfelde, zoals hij zelf vertelde, en verprutste de mogelijkheid.
”Altijd lekker,” aldus Jaco Verhoev, begonnen aan zijn 7e seizoen, ”om het eerste potje te winnen. Volgende week naar het Haagse GDA. Ik ben benieuwd.”

Door: Ton de Leede

OVERIG NIEUWS [get_posts numberposts=10]
Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl