‘Feyenoord geen bod gedaan op Jerdy Schouten’
Feyenoord zocht recentelijk toenadering met kamp Schouten. In tegenstelling tot wat maandagavond via Gianluca Di Marzio naar buiten kwam, brachten de Rotterdammers géén bod uit op de middenvelder. Dat meldt 1908.nl
Algemeen directeur Dennis te Kloese bevestigde eerder in gesprek met Voetbal International dat de speler van Bologna financieel niet haalbaar is. De Rotterdammers hebben eerder diverse gesprekken gevoerd met de Serie A club; ook heeft hoofdtrainer Arne Slot aan de lijn gehangen met Schouten. Verder dan dat kwam Feyenoord niet.
De huidige nummer 11 van de Serie A is deze winter niet van plan om mee te werken aan een transfer. Vanuit het Maasgebouw wordt dan ook bevestigd dat Feyenoord geen bod heeft neergelegd in Italië.
Bron: 1908.nl
Foto: Mischa Keemink
Het laatste nieuws:
- Dilrosun: ‘Feyenoord moet beter met zijn kansen leren omgaan’ (video)
- Dilsrosun: ‘Feyenoord moet beter met zijn kansen leren omgaan’ (video)
- Samenvatting Feyenoord – N.E.C
- Feyenoord in knotsgek duel naar kwartfinale beker
- KNVB Beker: Feyenoord naar laatste acht na knotsgekke avond
- Henk de Zeeuw: "Zwaluwen ideaal podium voor jong talent en ambitieuze routiniers"
- Serge Rink zwaait af als technisch directeur van het NHV
- Nieuwe oproep keepster Weimar: WK lonkt
- Vermoedelijke opstelling: ‘Jahanbakhsh en Hartman terug in basiself’
- Nexus wint van rode lantaarndrager