SCHIEDAM – De Nederlandse handbalvrouwen hebben zaterdagmiddag haar tweede duel om de Golden League verloren van topland Noorwegen. De formatie van coach Per Johansson ging met 27-19 onderuit. Ook de Schiedamse Kelly Dulfer kwam weer in actie.
Een niet op volledig oorlogssterkte zijnde Oranje startte alsnog voortvarend en liep snel uit naar 3-0. Daarna sloeg het duel om: Noorwegen scoorde zesmaal op rij en liet Oranje het spel maken. Nederland viel dapper aan, maar kwam in de counter tekort. Bij rust stond het uiteindelijk 13-9 in nadeel van Oranje. Ook na de theepauze probeerde Nederland aan te haken, maar werd het op de counter verrast. Dat resulteerde in de 27-19 eindstand.
Na de duels met Denemarken afgelopen donderdag en zaterdag met Noorwegen, wacht zondag nog Zwitserland. Het toernooi dient ter voorbereiding op het EK in november.
OVERIG NIEUWS
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen
- Sparta haalt Mitchell van Bergen terug naar Rotterdam