Hermes DVS tikt DVO’32 via strafschopstip uit Fidus Cup
In een spannend bekergevecht wist Hermes DVS na pingels DVO’32 uit de Fidus Cup te wippen. Na 120 minuten was de stand 2-2. De Schiedamse 4eklasser bleek net wat scherper van de 3e klasser uit Vlaardingen. Hermes-invaller keeper Jordy Ockerse was de bejubelde man na de penaltyserie, 3-5.
De lichtblauwhemden namen na 10 minuten de leiding. Martijn Maagdenberg bracht zijn ploeg op 0-1. Hoewel er aan beide kanten volop kansen waren werd de thee bij 0-1 gedronken.
De Vlaardingse ploeg boog 10 minuten na de rust de stand om in 2-1. Binnen amper een minuut liet Hermes zich 2 keer in de luren leggen, 2-1. Maar de mannen van Hermes-trainer Gokhan Cayir, die onlangs voor liefst 3 seizoenen bijtekende, kwamen in minuut 75 op 2-2. De assist was van Koen Pijpers en de afwerking van Marvin Vogels, die dus niet alleen van 11 meter kan scoren. Hierna volgden de strafschoppen en het koelere Hermes schoot zich naar de volgende ronde in de Fidus Cup.
Hermes DVS herstart volgende week tegen VV Overschie.
Door: Ton de Leede
Foto: Mischa Keemink
Het laatste nieuws:
- Dilrosun: ‘Feyenoord moet beter met zijn kansen leren omgaan’ (video)
- Dilsrosun: ‘Feyenoord moet beter met zijn kansen leren omgaan’ (video)
- Samenvatting Feyenoord – N.E.C
- Feyenoord in knotsgek duel naar kwartfinale beker
- KNVB Beker: Feyenoord naar laatste acht na knotsgekke avond
- Henk de Zeeuw: "Zwaluwen ideaal podium voor jong talent en ambitieuze routiniers"
- Serge Rink zwaait af als technisch directeur van het NHV
- Nieuwe oproep keepster Weimar: WK lonkt
- Vermoedelijke opstelling: ‘Jahanbakhsh en Hartman terug in basiself’
- Nexus wint van rode lantaarndrager