Rosmalen – De honkballers hebben de nederlaag van afgelopen week rechtgezet. In Rosmalen lieten zij de Gryphons volledig kansloos, want na 7 innings stond er een 6-19 op het scorebord. Daar waar verleden week Schiedam in de beginfase werd overrompeld, deden zij dat in Rosmalen met . Na inning twee stond er al een 0-6 genoteerd. Pitcher Lennard Bol, die heel de wedstrijd gooide, speelde een uitstekende wedstrijd en gaf de tegenstander niets toe. Nadat Roel Offermans in de 4e inning een homerun sloeg leek het er al op dat de wedstrijd vroegtijdig beëindigd zou worden.
Nadat de thuisploeg hun pitcher wisselde in de 5e inning kwamen de Schiedmmers echt op dreef. De nieuwe werper kreeg direct 5 honkslagen tegen en gooide ook nog eens driemaal vier wijd. Zodoende kwam Schiedam op een 0-15. In de daarop volgende innings wist Schiedam uit te lopen naar 0-19, waarin Roel Offermans opzien baarde. Hij wist daarin namelijk een cycle compleet te maken (1, 2, 3 honkslagen en een homerun).
Na deze 0-19 liet Schiedam de touwtjes wat vieren, en kwam de thuisploeg terug tot 6-19, maar de overwinning kwam nimmer in gevaar.
Zondag 23 april spelen de Schiedammers weer een thuiswedstrijd, wanneer UVV H2 naar Sportpark Bijdorp komt.




