De groepsfase van de Europa League lonkt voor Feyenoord. Doelman Kenneth Vermeer en rechtsback Rick Karsdorp zagen Sam Larsson en Leroy Fer (twee keer) de Rotterdammers naar een overtuigende 3-0 overwinning op Hapoel Beer Sheva schieten.
“Het stond gewoon goed vandaag, drie goede doelpunten gemaakt, en een goede uitgangspositie voor de return gecreëerd”, vertelt Vermeer over de 3-0 zege van Feyenoord. “Het hadden er meer mogen zijn, maar we moeten niet klagen met zo’n uitslag. Het is echter zeker nog niet gedaan, je moet het daar in Israël gewoon benaderen als een 0-0.”
“We zaten vandaag lekker in ons vel, dit willen we in de competitie ook brengen”, besluit Vermeer over de fitheid van Feyenoord. “Je bent dominant en speelt fel met zijn allen”, vult Rick Karsdorp zijn doelman aan. “We hebben laten zien dat we een stuk fitter waren dan afgelopen zondag.”
Bekijk hierboven de volledige interviews van RTV Rijnmond-verslaggever Dennis van Eersel met Kenneth Vermeer en Rick Karsdorp.
- Feyenoord overtuigt slechts een helft tegen PSV: 2-3
- Uitslagen zondag 11 mei
- Geen winnaar bij derby PPSC-DVO'32
- Kampioenskoers: MVV' 27 dendert oven DWO heen
- Cricket: Excelsior'20 verliest van verzwakt Voorburg CC
- Deltasport is SVV te slim af
- CWO verliest terecht van titelkandidaat Neptunus-Schiebroek (VIDEO)
- Uithuilen en opnieuw beginnen voor M.S.V.’71
- Adrie Koster stopt als assistent bij promovendus Excelsior
- Sterk Sparta blijft na zege in race voor Europese play-offs