KNVB wijzigt vijf wedstrijden van Feyenoord

Als gevolg van de kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League (Ajax), Europa League (PSV) en Conference League (AZ, Feyenoord en Vitesse), worden in de eerste competitiehelft in verschillende speelrondes wedstrijdwijzingen doorgevoerd. Deze wijzigingen komen voort uit de afspraak dat er minimaal twee etmalen tussen wedstrijden dienen te zitten én de afspraken die alle Eredivisieclubs en de Eredivisie CV met elkaar onderling en in overleg met de KNVB hebben gemaakt in het kader van de veranderagenda.

Eredivisiewedstrijden kunnen binnen een speelronde verplaatst worden als Nederlandse deelnemers aan de Champions League, Europa League of Conference League aangeven beter te kunnen herstellen van gespeelde wedstrijden of zich beter kunnen voorbereiden op komende wedstrijden. De KNVB faciliteert deze afspraken en houdt hierbij zoveel als mogelijk rekening met onder meer de wensen van de lokale autoriteiten en de afspraken die de clubs hebben gemaakt met ESPN, waaronder de spreiding van de duels tussen Ajax, AZ, Feyenoord en PSV.

Zondagavond

Zes wedstrijden in de eerste competitiehelft zijn verplaatst naar het tijdstip van zondagavond 20.00 uur, zoals afgesproken tussen clubs, Eredivisie CV en ESPN. De wedstrijden op deze tijdstippen worden na de loting van de groepsfase van de Europese toernooien vastgesteld, waarbij ook nog goedkeuring nodig is van de lokale autoriteiten van de speelstad. In december, als bekend is of en welke ploegen Europees overwinteren, worden de 20.00 uur-wedstrijden ingepland voor de tweede helft van de competitie.

De wijzigingen van speelronde 4 tot en met 7 zijn afgelopen week al bekend gemaakt.

Speelronde 8

Wedstrijd Oude tijd Nieuwe tijd
Ajax – FC Utrecht Zondag 3 oktober, 12.15 uur  Zondag 3 oktober, 14.30 uur
Vitesse – Feyenoord Zondag 3 oktober, 14.30 uur Zondag 3 oktober, 16.45 uur 
PSV – Sparta Rotterdam Zondag 3 oktober, 16.45 uur  Zondag 3 oktober, 20.00 uur

Speelronde 9 

Geen wijzigingen

Speelronde 10

Wedstrijd Oude datum Nieuwe datum
FC Twente – N.E.C. Zaterdag 23 oktober Zondag 24 oktober, 12.15 uur
Wedstrijd Oude tijd  Nieuwe tijd
SC Cambuur – Feyenoord Zondag 24 oktober, 12.15 uur Zondag 24 oktober, 14.30 uur
FC Groningen – AZ  Zondag 24 oktober, 14.30 uur Zondag 24 oktober, 20.00 uur

Speelronde 11

Wedstrijd Oude datum Nieuwe datum
Go Ahead Eagles – Fortuna Sitttard Zaterdag 30 oktober Zondag 31 oktober, 20.00 uur
Wedstrijd  Oude tijd  Nieuwe tijd
PSV – FC Twente Zaterdag 30 oktober, 21.00 uur  Zaterdag 30 oktober, 16.30 uur
AZ – PEC Zwolle Zaterdag 30 oktober, 16.30 uur Zaterdag 30 oktober, 21.00 uur

Speelronde 12

Wedstrijd Oude datum Nieuwe datum
Ajax – Go Ahead Eagles Zaterdag 6 november Zondag 7 november 20.00 uur
Wedstrijd Oude tijd Nieuwe tijd
FC Groningen – RKC Waalwijk Zondag 7 november, 14.30 uur Zondag 7 november, 12.15 uur
Vitesse – FC Utrecht Zondag 7 november, 12.15 uur Zondag 7 november, 16.45 uur

Speelronde 13 

Wedstrijd Oude datum Nieuwe datum
RKC Waalwijk – Ajax Zaterdag 20 november Zondag 21 november, 16.45 uur
Wedstrijd Oude tijd  Nieuwe tijd
AZ – N.E.C. Zaterdag 20 november 18.45 uur  Zaterdag 20 november 20.00 uur
SC Cambuur – FC Utrecht Zondag 21 november, 16.45 uur Zondag 21 november, 20.00 uur

Speelronde 14 

Geen wijzigingen

Speelronde 15 

Wedstrijd Oude datum Nieuwe datum
FC Groningen – PEC Zwolle Zaterdag 4 december Vrijdag 3 december, 20.00 uur 
Heracles Almelo – sc Heerenveen Vrijdag 3 december  Zaterdag 4 december, 21.00 uur
Ajax – Willem II Zaterdag 4 december Donderdag 2 december, 21.00 uur
Wedstrijd Oude tijd Nieuwe tijd
PSV – FC Utrecht Zaterdag 4 december 18.45 uur Zaterdag 4 december 16.30 uur
RKC Waalwijk – N.E.C. Zondag 5 december, 16.45 uur   Zondag 5 december, 12.15 uur
Feyenoord – Fortuna Sittard Zondag 5 december, 12.15 uur Zondag 5 december, 16.45 uur

Speelronde 16

Wedstrijd Oude datum Nieuwe datum
FC Twente – RKC Waalwijk Zaterdag 11 december Zondag 12 december 12.15 uur
Wedstrijd Oude tijd Nieuwe tijd
FC Groningen – Feyenoord Zondag 12 december 12.15 uur Zondag 12 december 14.30 uur
Ajax – AZ Zondag 12 december 14.30 uur Zondag 12 december 16.45 uur
N.E.C. – PSV Zondag 12 december 16.45 uur Zondag 12 december 20.00 uur

Speelronde 17

Geen wijzigingen

Speelronde 18

Wedstrijd Oude datum Nieuwe datum
Ajax – Fortuna Sittard Donderdag 23 december Woensdag 22 december, 21.00 uur
Sparta Rotterdam – RKC Waalwijk Woensdag 22 december Donderdag 23 december, 21.00 uur
Wedstrijd Oude tijd Nieuwe tijd
sc Heerenveen – Feyenoord Woensdag 22 december, 20.00 uur Woensdag 22 december, 18.45 uur
Willem II – N.E.C. Woensdag 22 december, 21.00 uur Woensdag 22 december, 18.45 uur
Heracles Almelo – SC Cambuur Woensdag 22 december, 18.45 uur Woensdag 22 december, 20.00 uur
Deel dit bericht: <br>Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email

Mischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl