Loting VoetbalRijnmond Cup bekend: Excelsior’20 (zo) treft SVV (zo); DVO’32 tegen Excelsior Maassluis

De wedstrijden in de eerste ronde van de VoetbalRijnmond Cup zijn bekend. In Schiedam de derby tussen Excelsior’20 en SVV (zo) en Excelsior Maassluis neemt het op tegen DVO’32 uit Vlaardingen.

Dit zijn de wedstrijden van Regio 1:
1.    Zwaluwen – HWD (zo)
2.    TOBG (zo) – HDW (za)
3.    Zestienhoven – ONA
4.    Excelsior’20 (zo) – SVV (zo)
5.    Antibarbari – Olympia
6.    CVV Zwervers – Excelsior’20 (za)
7.    Jodan Boys – GSV
8.    Maense – Capelle
9.    Nieuwerkerk – TOBG (za)
10.    CVC Reeuwijk – BVCB
11.    SVV (za) – Xerxes DZB (zo)
12.    DVO’32 – Excelsior Maassluis
13.    Cion – GLZ Delfshaven
14.    HOV/DJSCR (zo) – CKC
15.    Alexandria’66 – Swift Boys
16.    Sparta AV – Soccer Boys
17.    NOC Kralingen (za) – Steeds Hooger
18.    Kethel Spaland (za) – Ommoord
19.    Deltasport – HOV/DJSCR (za)
20.    Hermes DVS – VFC (za)
21.    SVS – VOC
22.    VOB – Berkel
23.    Lekkerkerk – AGE-GGK Rotterdam
24.    Donk – CWO
25.    Kethel Spaland (zo) – Perkouw
26.    Hillegersberg (zo) – Neptunus Schiebroek
27.    Blijdorp – SDV
28.    HBSS – Bergambacht
29.    Victoria’04 – Xerxes DZB (za)
30.    PPSC – Dilettant
31.    VVOR – Leonidas
32.    Maasdijk – Hillegersberg (za)

Dit zijn de wedstrijden van Regio 2:
1.    Zuidland – Abbenbroek
2.    Spartaan’20 – SSS
3.    Slikkerveer – Heerjansdam
4.    ZBC – DRL
5.    Poortugaal – Wieldrecht
6.    IJsselmonde (zo) – Overmaas
7.    SV Charlois (za) – OHVV
8.    Oud Beijerland – Bolnes (zo)
9.    GHVV’13 – FC Binnenmaas
10.    Egelantier Boys – Rijnmond HS
11.    Pretoria – Botlek
12.    De Zwervers – WFB
13.    De Jonge Spartaan – Rozenburg
14.    IFC (za) – Brielle
15.    Nieuwenhoorn – Groote Lindt
16.    Meeuwenplaat – GOZ
17.    Rijsoord – Zinkwegse Boys
18.    ASWH – Simonshaven
19.    RVVH – SCO’63
20.     Rockanje – Heinenoord
21.    Barendrecht – NBSVV
22.    IJVV De Zwervers – FC Dordrecht
23.    Papendrecht – Pernis
24.    COAL – BZC/Zuiderpark
25.    Spijkenisse – Vlotburg
26.    Bolnes (za) – SV Charlois (zo)
27.    ’s-Gravendeel – Rhoon
28.    WCR – SHO
29.    IJsselmonde (za) – Vierpolders
30.    GSC/ODS (zo) – Smitshoek
31.    Pelikaan – IFC (zo)
32.    GSC/ODS (za) – Hellevoetsluis

Vrij: LMO

Foto: Mischa Keemink


Het laatste nieuws:

Deel dit bericht: <br>Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email
Mischa Keemink

Mischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl