Schiedam – Na twee nederlagen op rij heeft PPSC de volle buit weer binnen weten te halen. Op het eigen sportpark werd AGE-GGK eenvoudig verslagen; 6-0.
PPSc was duidelijk de sterkste vandaag met Roland Olivieira als uitblinker. De fysiek sterke spits scoorde eenmaal, gaf twee assists en kreeg een penalty mee die door Arie Grund werd binnengeschoten. De overige treffers kwamen van Nickber Dat Cuba, Haroun Icli, een tweede treffer van Arie Grund. Het slotakkoord was van Max de Bruijn, de een afgemeten voorzet van Stanley Alders wist af te ronden.
Trainer Henk Salari keek tevreden terug. “Het was geen moeilijke wedstrijd vandaag. Toch had ik de mannen vooraf gewaarschuwd om scherp te beginnen. Gelukkig hebben ze dat goed opgepakt. Na 60 minuten spelen ging het tempo omlaag, maar dat kon met de tussenstand niemand kwalijk nemen”.
De Schiedammers staan nu op een levende plaats met maar twee verliespunten achter de nummer vier, die wellicht recht geeftbop nacompetitie. “We zijn zeker nog niet uitgespeeld. We kunnen de tweede periode zelf nog pakken. Hiervoor moeten we hopen dat CION de eerste periode pakt. Daarnaast moeten wij dan met drie doelpunten verschil winnen van Maense. Toch gaan we proberen om zo hoog mogelijk te eindigen, zodat we te mooi kunnen afsluiten”, sprak Salari.
- 'Feyenoord geinteresseerd in Australisch international Bos'
- Sparta verrast met komst Martins Indi: ook Drommel Spartaan
- ‘We zitten nu in de fase dat je het niet meer op Priske kan afschuiven’
- SV & HV Schiedam na tiende overwinning op rij met heel goed gevoel de zomerstop in
- Feyenoord bevestigt lange afwezigheid Igor Paixão
- Nieuwe KNVB Spelregels 2025-2026: Tijdrekken, Balcontact Buiten het veld en Bodycams
- Geen punten voor cricketers Hermes-DVS in dubbel weekend
- 'Timber twijfelt over toekomst bij Feyenoord'
- Sparta wacht op groen licht voor komst PSV-sluitpost Joël Drommel
- Excelsior Maassluis start met overwinning op ADO Den Haag U21