PSV heeft richting een belangrijke week positief nieuws gekregen over Guus Til. De middenvelder viel zaterdag geblesseerd uit tegen ADO Den Haag, maar reist maandag alweer mee naar Portugal voor het Champions League-duel met FC Porto. Ruben van Bommel ontbreekt nog en richt zich op een mogelijke rentree tegen Feyenoord, melden De Telegraaf en het Eindhovens Dagblad.

Net als Feyenoord staat PSV een druk programma te wachten. Dinsdagavond speelt de ploeg in de Champions League tegen FC Porto, waarna zondag de topper tegen koploper Feyenoord op het programma staat. De Rotterdammers liepen dit weekend verder uit op PSV, dat met 2-1 verloor op bezoek bij ADO Den Haag.

In Den Haag kreeg PSV niet alleen een nederlaag te verwerken. Ook Til moest met een blessure naar de kant na een ongelukkige val. Hoewel de situatie er aanvankelijk niet goed uitzag, lijkt zijn inzetbaarheid tegen Feyenoord niet in gevaar te komen. De middenvelder reist alweer mee naar Portugal en kan dinsdag tegen FC Porto mogelijk in actie komen.

Voor Van Bommel komt het duel met FC Porto nog te vroeg. Hij ontbrak zaterdag al en PSV hoopt hem zondag tegen Feyenoord weer te kunnen inzetten. Dat zou welkom zijn, aangezien PSV ook de geschorste Sven Mijnans moet missen.

Foto: Mischa Keemink