Schiedam – Kethel Spaland (za) heeft gisteren zijn eerste bekerwedstrijd van het seizoen gespeeld. Tegenstander Goudswaardse Boys werd met 5-0 verslagen. De Schiedammers stonden met rust al op een 3-0 voorsprong door treffers van Yuri Nooteboom (2x) en Dion van Berkel. Na de thee wist ook Tim Oosterwaal te scoren. Yuri Nooteboom had met het maken van een hattrick het laatste woord.
Aanvoerder Tim Lansbergen sprak van een degelijke pot. “We speelden een prima wedstrijd waar we amper iets weggaven en zelf aardig wat wisten te creëren”.
Zaterdag 9 september spelen de Schiedammers hun tweede bekerwedstrijd, wanneer Simonshaven naar Sportpark Willem-Alexander komt.
OVERIG NIEUWS
- Actie Fundament Advies: "SAMEN SCOREN = SAMEN VIEREN" zorgt voor de "derde helft" van sv CWO 2!
- Competitie programma 17/18 mei
- Laatste thuiswedstrijd van het seizoen: ‘We gaan één van de allermooiste acties neerzetten die we ooit hebben gedaan’
- Play-offs: Geen zeges voor FC Dordrecht en ADO Den Haag
- Geen finale voor Excelsior Maassluis in VoetbalRijnmond Cup
- Debuterende Schiedammer Casper van Uden stunt met sprintzege in Giro d’Italia
- ZVVS Masters laten gouden tijden herleven tijdens ONMK Langebaan in Drachten
- DWS trein verslaat Unitas in zinderende topper en ruikt titel Eerste Divisie
- Koploper Zwaluwen strikt oud-Spartaan Langedijk
- SV&HV Schiedam verslaat koploper