VR Cup: Loting eerste ronde Palace Casino Cup

De loting voor de eerste ronde van de Palace Casino Cup (VoetbalRijnmond Cup) is verricht. Door technische problemen is de loting niet live uitgezonden. Deze video zal later op de avond op de site verschijnen.

De speeldata zullen morgen worden gepubliceerd.

REGIO 1

  1. Leonidas (za) – PPSC
  2. Sparta (AV) – HOV/DJSCR (zo)
  3. GSV – HBSS
  4. CION – DONK
  5. DCV – Jodan Boys
  6. CVV Zwervers – Rotterdam United
  7. Excelsior’20 – Blijdorp
  8. XerxesDZB (zo) – HWD (zo)
  9. Zwarte Pijl – Leonidas (zo)
  10. VOB – Kethel Spaland (zo)
  11. SVV – Zwaluwen
  12. DVO’32 – Hillegersberg (zo)
  13. Soccer Boys – CWO
  14. Excelsior Maassluis – NOCKralingen
  15. Gouda – SVS
  16. Lekkerkerk – Excelsior AV
  17. Dilettant – Zestienhoven
  18. Hillegersberg (za) – ONA
  19. HWD (za) – Perkouw
  20. VFC (za) – Maasdijk
  21. Antibarbari – TOGB (zo)
  22. Neptunus-Schiebroek – SDV
  23. Maense – Gouderak
  24. Swift Boys – VOC
  25. BVCB – Bergambacht
  26. Nieuwerkerk – Capelle
  27. VFC (zo) – VVOR
  28. Olympia – Steeds Hooger
  29. TOGB (za) – CKC
  30. AGE-GGK – Alexandria’66
  31. HermesDVS – XerxesDZB (za)
  32. Deltasport – GLZ/Delfshaven
  33. Kethel Spaland (za) is vrij

REGIO 2

  1. Oud-Beijerland – FC Dordrecht AV
  2. Zuidland – Zinkwegse Boys
  3. ZBVH – Hellevoetsluis
  4. Piershil – Pretoria
  5. Rozenburg – Rijnmond HS
  6. FC IJsselmonde (zo) – Smitshoek
  7. IJvv de Zwervers – WFB
  8. SSS – Nieuwenhoorn
  9. NSVV – NBSVV
  10. FC Vlotbrug – SHO
  11. BZC/Zuiderpark – OHVV
  12. Simonshaven – IFC (za)
  13. LMO – DBGC
  14. Oranje Wit – GHVV’13
  15. Papendrecht – Spartaan’20 
  16. SCO’63 – Heerjansdam
  17. FC IJsselmonde (za) – sv Poortugaal
  18. OVV – Barendrecht
  19. WCR (za) – Meeuwenplaat
  20. DJS – Groote Lindt
  21. Pernis – GSC/ODS (za)
  22. Slikkerveer – Spijkenisse
  23. DRL – GOZ
  24. Egelantier Boys – COAL
  25. Abbenbroek – Pelikaan
  26. Rhoon – Heinenoord
  27. Bolnes (zo) – IFC (zo)
  28. Rockanje – Vierpolders
  29. Flakkee – RVVH
  30. ‘s Gravendeel – Stellendam
  31. ASWH – Botlek
  32. FC Binnenmaas – sv Charlois (zo)
  33. GSC/ODS (zo) – Brielle
  34. ZBC’97 – Rijsoord
  35. Bolnes (za) is vrij
Deel dit bericht: <br>Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email
Mischa Keemink

Mischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl