Boskoop – Victoria ’04 heeft vanmiddag een grote overwinning geboekt. In Boskoop werd met maar liefst 0-8 gewonnen, waar van dezelfde tegenstander in Vlaaridingen nog met 0-2 werd verloren. Door deze overwinning behouden de Vlaardingers nog steeds de kans op een vierde plaats, welke recht geeft op nacompetitie.
Na een 0-3 ruststand door treffers van Richard Kruisinga, Pepijn Westerdijk en Roy Stoffels wist Victoria ’04 de tweede helft professioneel uit te spelen. Robert Roest, Jeffrey van der Sloot (2x), Randell Pedro en wederom Pepijn Westerdijk wisten de eindstand op 0-8 te bepalen.
De altijd vriendelijke Marcel van Hattem was kort en duidelijk in zijn analyse. “We hebben vandaag goed gevoetbald, met veel strijd, passie en teamspirit”.
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’
- Feyenoord verliest spektakelstuk van PSV ondanks felle comeback in De Kuip
- Olympique Marseille laat nu oog vallen op Feyenoorder Hadj Moussa
- VDL knokt zich naar winst in stormachtig duel bij Zestienhoven
- De Kuip klaar voor topper: wie zet de toon, Feyenoord of PSV?
- Neptunus-Schiebroek op snelheid geklopt door GSC/ODS


