Leiden – De dames van HC Schiedam, dat in de competitie al zeer succesvol is, boeken ook in het bekertoernooi uitstekende resultaten. Vanavond wisten de Schiedammers Roomburg uit Leiden met 0-3 te verslaan. Door dit resultaat zitten de dames nu bij de laatste acht in de Silver Cup.
Jessica van Rumpt en Myrna Tanis, via een strafcorner en Marije Kloppenburg waren trefzeker voor HC Schiedam.
In de kwartfinale zullen de dames van Schiedam spelen in en tegen Rijswijk, die momenteel koploper zijn in de 2e klasse A. Deze wedstrijd zal gespeeld worden op maandag 2 april (2e paasag) om 12.45uur).
Komende zondag speelt de nummer drie van de eerste klasse weer voor de competitie. Er zal dan in Zeist worden aangetreden tegen Phoenix.






