Extra ronde in nacompetitie 3de/4de klasse (za)

De KNVB heeft de regeling omtrent de nacompetitie voor de derde en vierde klasse van het zaterdagvoetbal bekend gemaakt. 

De kampioenen van de negen klassen promoveren naar de derde klasse. Omdat er negen klassen zijn is het nacompetitie niet meer regulier en moest de KNVB een andere schema maken. De nummers 12 en 13 uit de derde klassen (8) nemen net als de 27 periodekampioenen deel aan de nacompetitie.

SPEELSCHEMA

Ronde 1 (30 mei 2020)

  • a) Nr. 13 3e klasse A – Laagst geklasseerde PK 4e klasse A
  • b) Nr. 13 3e klasse B – Laagst geklasseerde PK 4e klasse B
  • c) Nr. 13 3e klasse C – Een na hoogste geklasseerde PK 4e klasse H
  • d) Nr. 13 3e klasse D – Een na hoogste geklasseerde PK 4e klasse I
  • e) Een na hoogste geklasseerde PK 4e klasse A – Laagst geklasseerde PK 4e klasse C
  • f) Een na hoogste geklasseerde PK 4e klasse B – Laagst geklasseerde PK 4e klasse D
  • g) Een na hoogste geklasseerde PK 4e klasse C – Laagst geklasseerde PK 4e klasse E
  • h) Een na hoogste geklasseerde PK 4e klasse D – Laagst geklasseerde PK 4e klasse F
  • i) Een na hoogste geklasseerde PK 4e klasse E – Laagst geklasseerde PK 4e klasse G
  • j) Een na hoogste geklasseerde PK 4e klasse F – Laagst geklasseerde PK 4e klasse H
  • k) Een na hoogste geklasseerde PK 4e klasse G – Laagst geklasseerde PK 4e klasse I

Ronde 2 (2 juni 2020)

  • l) Hoogste geklasseerde PK 4e klasse A – Nr. 12 3e klasse D
  • m) Hoogste geklasseerde PK 4e klasse B – Winnaar a
  • n) Hoogste geklasseerde PK 4e klasse C – Winnaar B
  • o) Hoogste geklasseerde PK 4e klasse D – Winnaar c
  • p) Hoogste geklasseerde PK 4e klasse E – Winnaar d
  • q) Hoogste geklasseerde PK 4e klasse F – Winnaar e
  • r) Hoogste geklasseerde PK 4e klasse G – Winnaar f
  • s) Hoogste geklasseerde PK 4e klasse H – Winnaar g
  • t) Hoogste geklasseerde PK 4e klasse I – Winnaar h
  • u) Nr. 12 3e klasse A – Winnaar i
  • v) Nr. 12 3e klasse B – Winnaar j
    w) Nr. 12 3e klasse C – Winnaar k
  • ** Het hoogstgeplaatste team speelt thuis.

Derde Ronde (6 juni 2020)

  • 1) Winnaar I – Winnaar r
  • 2) Winnaar m – Winnaar s
  • 3) Winnaar n – Winnaar t
  • 4) Winnaar o – Winnaar u
  • 5) Winnaar p – Winnaar v
  • 6) Winnaar q – Winnaar w
  • *Het hoogstgeplaatste team speelt thuis.

Finale  (13 juni 2019)

  • 1) Winnaar 1 – Winnaar 4
  • 2) Winnaar 2 – Winnaar 5
  • 3) Winnaar 3 – Winnaar 6

De winnaar van de finale plaatst zich voor 3e klasse, 2020/’21. De verliezers van de 1e/ 2e/ 3e ronde
en finale plaatsen zich voor de 4e klasse, 2020/’21.

Deel dit bericht: <br>Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email
Mischa Keemink

Mischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl