Indeling districtsbeker 20/21 (groep 2)

De KNVB heeft vrijdagnacht de indeling voor de KNVB-districtsbeker bekend gemaakt. De districtsbeker wordt gestart in het laatste weekend van augustus en ook de eerste twee weekenden van september staan in het teken van de districtsbeker.

DISTRICTSBEKER 2020/2021

DISTRICTSBEKER 2020/2021 (WEST II, Groep 2)

  • 1: Bergambacht, Bernardus, CVC Reeuwijk, DUNO
  • 2: Aarlanderveen, KMD, Koudekerk, Moerkapelle
  • 3: ASW, Be Fair, Hazerswoudse Boys, Quick Steps
  • 4: Floreant, Gouda, Loosduinen, Woubrugge
  • 5: Alphia, DSVP, SJC, SPV’81
  • 6: BSC’68, FC Oegstgeest, LYRA, SJZ
  • 7: Oosterheem, SC Monster, VVSB, FC Boshuizen
  • 8: DWO, GSV, Meerburg, Schipluiden
  • 9: Duindorp, Gouderak, LSVV’70, Sporting Leiden
  • 10: Moordrecht, Quick Boys 2, Roodenburg, TAVV
  • 11: Ammerstolse SV, Football Factory, Lugdunum, FC Rijnvogels 2
  • 12: Nieuwkoop, Stolwijk, TAC’90, Warmunda
  • 13: Blauw Zwart, REMO, Kickers, Haastrecht
  • 14: Cabauw, MMO, MVV’27, Perkouw
  • 15: Haagse Hout, Kamerik, Rhoon, VDL
  • 16: HBSS, HPSV, Naaldwijk, Rohda’76
  • 17: Linschoten, RAS, SEV, Verburch
  • 18: Ariston’80, Semper Altius, Vredenburch
  • 19: DVC, FC IJsselmonde (za), PGS/Vogel, Sportief
  • 20: FC Zoetermeer, HMSH, LMO, Zwammerdam
  • 21: GR Willem VAC, NSV’46, Oud-Beijerland, Celeritas
  • 22: FC Oudewater, HDV, Quintus
  • 23: ‘s Gravendeel, GSC/ESDO, Oliveo, WDS
  • 24: Alphense Boys, Houtwijk, KSD/Marine, Zwarte Pijl
  • 25: BMT, Bodegraven, Laakkwartier, SSS
  • 26: Blijdorp, VCS, Woerden, IJvv de Zwervers
  • 27: GDA, GLZ/Delfshaven, VEP, VVOR
  • 28: Erasmus, Hilegersberg (za), DJS, PPSC
  • 29: Nieuwerkerk, Maasdijk, Swift Boys, Toofan
  • 30: Den Bommel, Excelsior R., Victoria’04, Hekelingen
  • 31: Maense, NOCKralingen, SCO’63, VFC (za)
  • 32: GHVV’13, Herkingen’55, MSV’71, TOGB (za)
  • 33: HWD (za), OVV, Overmaas, Rockanje
  • 34: CKC, HermesDVS, OFB, Vierpolders
  • 35: BZC/Zuiderpark, Excelsior’20, Melissant, NBSVV
  • 36: Lekkerkerk, NTVV, Piershil, SVV
  • 37: DVO’32, SNS, Simonshaven, VOB
  • 38: FC Vlotbrug, Goudswaardse Boys, Rotterdam United, WFB
  • 39: AGE-GGK, Botlek, GOZ, Stellendam
  • 40: Egelantier Boys, SDV, Zuidland, Zwartewaal
  • 41: Bolnes (za), Dilettant, Flakkee, TransvaliaZW
  • 42: DVV’09, Leonidas, Pernis, Zestienhoven
  • 43: DRL, OHVV, Schoonhoven, Zinkwegse Boys
  • 44: FIOS, Ommoord, Rijnmond HS, ZBVH
  • 45: Abbenbroek, HOV/DJSCR, Kethel Spaland, WCR

ZONDAG

  • 1: Bolnes, Nicolaas Boys, Steeds Hooger, WVC
  • 2: Alphen, Slikkerveer, Voorschoten’97, Zuid West DH
  • 3: SVH, Stompwijk, 92, Taurus, VCS
  • 4: ODB, SEP, SV Charlois, Erasmus
  • 5: Kethel Spaland, Sporting Leiden, TOGB 2, SV Madestein
  • 6: DHL, HWD, Pretoria, SJC 2
  • 7: HOV/DJSCR, SVV, WIK

DISTRICTSBEKER 2020/2021


Het laatste nieuws:

Deel dit bericht: <br>Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email
Mischa Keemink

Mischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl