Indelingen zaterdagvoetbal 20/21

In Sportlink zijn de indelingen voor komend seizoen bekend gemaakt.

De competities zullen halverwege september van start aan. Eind augustus zullen clubs aan het bekertoernooi beginnen.

Zaterdagvoetbal
  • 1B: BVCB, Brielle, Heerjansdam, Heinenoord, Kloetinge, Neptunus-Schiebroek, Nieuw Lekkerland, Nieuwenhoorn, Oranje Wit, RVVH, SHO, Terneuzense Boys, Papendrecht, XerxesDZB
  • 1C: Almkerk, FC De Bilt, FC Breukelen, GRC’14, Huizen, LRC, Montfoort, Nivo Sparta, Roda’46, SVL, Sliedrecht, WNC, Woudenberg, Zuidvogels.
  • 2C: Berkel, DSO, DoCoS, HVC’10, Kagia, RCL, SVC’08, Soccer Boys, UVS, Van Nispen, Vitesse Delft, Waterings Veld, Te Werve, Westlandia.
  • 2D: Hellevoetsluis, Alexandria’66. SVS, Rozenburg, CWO, Spirit, CION, VVGZ, Pelikaan, SV Charlois, DCV, FC Binnenmaas, Deltasport, Sparta (AV).
  • 2E:  Heer Arendskerke, Arnemuiden, Bruse Boys, DBGC, De Meeuwen, FC Axel, MZC’11, NSVV, Oostkapelle, SSV’65, Serooskerke, Strijen, Walcheren, Yerseke.
  • 2F: Altena, Arkel, De Zwerver, Drechtstreek, EBOH, GJS, Heukelum, Roda Boys, SVW, Sleeuwijk, Tricht, Wieldrecht, Wilhelmina’26, Woudrichem.
  • 3A:  Aarlanderveen, Alphia, Be Fair, Blauw Zwart, CVC Reeuwijk, DWO, Oegstgeest, Gouda, Lugdunum,  Nieuwkoop, Sporting Leiden, TAVV, VVC, VVSB
  • 3B: Ariston’80, DSVP, DUNO, Duindorp, KMD, LYRA, Loosduinen, MVV’27, Naaldwijk, Quick Steps, Schipluiden, SC Monster, VDL, Verburch.
  • 3B Zuid 1: De Fendert, Duiveland, Halsteren, Kapelle, Klundert, Kogelvangers, Krabbendijke, NOAD’67, Prinsenland, SEOLTO, Tholense Boy, WHS, ZSC’62, Zwaluwe.
  • 3C: BZC/Zuiderpark, Botlek, DVO’32, FC Vlotbrug, GHVV’13, HBSS, Kethel Spaland, Leonidas, OVV, Rhoon, Rijnmond HS, VFC, Vierpolders, Zuidland.
  • 3C Zuid 1: Alblasserdam, Ameide, De Alblas, Dilettant, Groot Ammers, Hardinxveld, Lekkerkerk, PErkouw, SV Meerkerk, Schelluinen, Schoonhoven, Streefkerk, VVAC, Vuren.
  • 3D: ‘s Gravendeel, DFC, Den Bommel, Dubbeldam, FC IJsselmonde, Groote Lindt, DJS, LMO, Nieuwerkerk, Oud-Beijerland, SSS, VVOR, Zwarte Pijl, IJvv de Zwervers.
  • 3D Zuid 1: BZC’14, GDC, GVV’63, HSSC’61, Haaften, MVV’58, NEO’25, NOAD’32, ONI, SC Everstein, BLC, SV Capelle, Sparta’30, TSVV Merlijn.
  • 3D West I: Brederodes, DESTO, DSVU, EDO, FC Oudewater, Focus’07, Hercules, Houten, Kockengen,SV Lopik, OSM’75, Odysseus’91, Voorwaarts, Vriendenschaar.
  • 4C: ASW, Ammerstol, BSC’68, Bergambacht, Cabauw, Floreant, GSV, Gouderak, Moerkapelle, Moordrecht, Oosterheem, SPV’81, Stolwijk, Haastrecht.
  • 4C Zuid 1: Alliance, Baronie, Boeimeer, DHV, DOSKO, DVO’60, FC Bergen, GSC/ODS, IFC, Internos, MOC’17, SSW, The Gunners, ZBC’97.
  • 4F: AGE-GGK, Blijdorp, Excelsior’20, GLZ/Delfshaven, HWD, HermesDVS, MSV’71, Maasdijk, Maense, PPSC, Rotterdam United, SVV, VOB, Victoria’04.
  • 4G: Bolnes, CKC, DRL, Excelsior R, HOV.DJSCR, Hillegersberg, NOCKralingen, Ommoord, Overmaas, SDV, Swift Boys, TOGB, Zestienhoven.
  • 4H: Egelantier Boys, GOZ, Goudswaardse Boys, NBSVV, Pernis, Piershil, SCO’63, Simonshaven, TransvaliaZW, WCR, ZBVH, Zinkwegse Boys, Hekelingen.
  • 4I: Abbenbroek, DVV’09, FIOS, Flakkee, Herkingen’55, Melissant, NTVV, OFB, OHVV, Rockanje, SNS, Stellendam, WFB, Zwartewaal.

Foto: Mischa Keemink


Het laatste nieuws:

Deel dit bericht: <br>Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email
Mischa Keemink

Mischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl