Steeds Hooger sloop op kousenvoeten weg uit het Hargapark. De semitopper in de 5e klasse D liet niet veel kansen zien. De meeste waren voor SVV en die ene mogelijkheid voor Steeds Hooger. Zoals wel vaker trok SVV toch aan het kortste eind en was de uitslag 0-1 in Rotterdams voordeel.

Door: Ton dec Leede

In het eerste deel was het spel van beide kanten best aardig, al moet gezegd dat de nummer 3 van de ranglijst iets meer in huis te hebben dan de nummer 5 in 5D. Maar de kansen waren toch meer voor de pupillen van SVV-coach Ramon Bronkhorst. Een e voorsprong bleef echter uit door missers vanAyman el Yoghrafi en Galid Belaazzani.
De ploeg die een doelpunt zou maken, zou de winnaar zijn. Deze voetbalwet kwam gedurende de 2e helft naar boven. Niet SVV maar Steeds Hooger had het geluk aan zijn zijde. Zo rond de 80e minuut waaide een voorzet plompverloren in het doel van SVV, 0-1. ,,We hebben goed volgens een plan gespeeld en misten het geluk,” aldus Ramon Bronkhorst.

Foto: Mischa Keemink

OVERIG NIEUWS [get_posts numberposts=10]
Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl