Linsey van der Ven neemt Sima Sport Ventura aan de hand
Na een aantal mindere weken, met name door de afwezigheid van verschillende basisspelers, hebben de vrouwen van Sima Sport Ventura afgelopen zaterdag in de eigen Prins Alexander Hal weer een duidelijke overwinning behaald op middenmoter Oliveo uit Pijnacker. Linsey van der Ven was op dreef voor de ploeg van oefenmeester Leopold Foussom. De aanvalster scoorde maar liefst 7 keer.
In de eerste helft waren beide teams nog aan elkaar gewaagd en ging Ventura uiteindelijk met een kleine voorsprong 13-12 de rust in. In de 2e helft was Ventura duidelijk een maatje te groot voor Oliveo en konden ze met snel en afwisselend spel afstand nemen en uiteindelijk een ruime voorsprong nemen en de wedstrijd met ruime cijfers afsluiten 29-21.
Door deze mooie overwinning sluit Ventura weer aan bij de ploegen net onder de top 2 en kan weer langzaam naar boven kijken en behoort een 3e of 4e plaats in deze competitie nog zeker tot de mogelijkheden.
Doelpuntenmakers Sima Sport Ventura:
Linsey van der Ven (7), Fleur Keyzer (5), Iris den Brinker (5), Roos Lockhorst (4), Merel Etman (3), Rachelle Kreischer (2), Stphanie Wesselink, Sheneequa Balsemhof en Kathy de Bruijn (ieder 1)
Foto: Mischa Keemink
Het laatste nieuws:
- Sparta verliest van klinisch PSV in knotsgek duel
- Sparta in doelpuntenfestijn onderuit tegen PSV
- Sparta wil goede lijn doortrekken tegen PSV
- Honderden Feyenoord-supporters steunen ploeg richting klassieker
- Excelsior wint van FC Eindhoven
- Dick Advocaat: ‘We gaan niets anders doen tegen Ajax, dan loop je achter de feiten aan’ (video)
- Feyenoord zet in op komst Senegalees talent Aliou Balde
- Luivienno Statia (Barendrecht) keert terug bij Excelsior Maassluis
- 'Klaas-Jan Huntelaar kan seizoen afmaken bij Schalke 04'
- Tickets World Tennis Tournament doorgeschoven naar 2022